De top 10 beste mini airfryer van 2024

Beste mini airfryer 2024: Mijn bevindingen

23 mrt. 2023

Ben je op zoek naar de beste mini airfryer van dit moment? Ga dan nooit over één nacht ijs. Mijn advies is juist om een goede vergelijking te maken tussen de verschillende varianten. Daar help ik je graag een handje bij. Op deze pagina vind je een overzicht van de 10 beste mini airfryer van dit moment.

Het kopen van een nieuwe mini airfryer is geen dagelijkse bezigheid. Het vraagt bovendien om een bepaalde investering, waardoor je niet de eerste de beste mini airfryer wilt kopen. Nee, kies voor één van de 10 mini airfryer die ik in dit artikel bespreek.

De top 3 beste mini airfryer

Bij de Olympische Spelen worden per wedstrijd maar 3 medailles vergeven. Dat is ook het geval bij de reviews op Svenreview.nl. Vandaar ook dat ik je eerst graag kennis laat maken met de 3 beste mini airfryer. Deze drie varianten verdienen een medaille om uiteenlopende redenen. Neem mijn korte reviews door om alles te weten te komen over de best geteste mini airfryer.

Bijgewerkt op: 4 aug. 2023

1. BluMill Mini Airfryer Compacte Heteluchtfriteuse Airfyer 2 Personen 1000W 2L

Met de BluMill Mini Airfryer Compacte Heteluchtfriteuse Airfyer 2 Personen 1000W 2L kunt u binnen een paar minuten heerlijke snacks en maaltijden bereiden. De airfryer is voorzien van een digitaal display waarmee u precies kunt instellen hoe lang en hoe warm het eten moet worden gebakken. Met de timer kunt u tot 30 minuten instellen. Voor extra gemak heeft de airfryer een automatisch uitschakelfunctie. Het is ook mogelijk om de temperatuur in te stellen van 80°C tot 200°C, afhankelijk van wat u aan het koken bent. De airfryer is ook voorzien van een handige kookgids met meer dan 200 recepten. De BluMill Airfryer Mini is een compacte en tijdbesparende oplossing waarmee u in een handomdraai gezondere snacks en maaltijden kunt bereiden. De airfryer is voorzien van een krachtige 1000W-motor en heeft een capaciteit van 2 liter, waardoor het geschikt is voor twee personen. De luchtcirculatie zorgt ervoor dat de etenswaren een knapperig korstje krijgen, maar sappig blijven van binnen. Dankzij de 0% vet-technologie zult u geen nare frituurluchtjes meer ruiken. De BluMill Mini Airfryer Compacte Heteluchtfriteuse Airfyer 2 Personen 1000W 2L biedt u eindeloos veel mogelijkheden om gezonde snacks en maaltijden te bereiden. U kunt hiermee o.a. friet, vlees, vis, groente, broodjes, aardappelproducten en kip bereiden. Met het digitale display kunt u precies instellen hoe lang en hoe warm het eten moet worden gebakken en met de timer kunt u maximaal 30 minuten instellen. De airfryer is ook voorzien van een automatisch uitschakelfunctie voor extra gemak. De krachtige motor met 1000W zorgt ervoor dat uw snacks en maaltijden in een hand.

2. Tristar Airfryer FR-6980 Mini Crispy Fryer -Heteluchtfriteuse 2 liter Compact energiezuinig

De airfryer heeft een vermogen van 1400 watt en een inhoud van 2 liter. Door de krachtige motor is hij in staat om je eten snel klaar te maken, waardoor je meer tijd hebt om te genieten van de maaltijd. De temperatuur is instelbaar tussen de 80 en 200 graden Celsius. Verder is de FR-6980 voorzien van een timer met automatisch uitschakelfunctie, zodat je je eten altijd op het juiste moment klaar hebt. De Mini Crispy Fryer is gemakkelijk te reinigen dankzij het anti-aanbaklaag. Het bakblik en het mandje kunnen in de vaatwasser worden gereinigd en de buitenkant van de airfryer kan met een vochtige doek worden afgenomen. Ook is het apparaat erg energiezuinig. Met de Tristar FR-6980 Mini Crispy Fryer haal je een krachtig apparaat in huis voor heerlijke, gezonde maaltijden. Je kunt er eten klaarmaken in slechts een paar minuten, waardoor je tijd overhoudt om met je gezin te genieten van de maaltijd. De airfryer is geschikt voor elk type keuken en een echte must-have voor iedereen die gezond en verantwoord wil eten.

3. Tefal Easy Fry Compact EY3018 Heteluchtfriteuse

De Tefal Easy Fry Compact Heteluchtfriteuse is ook heel makkelijk schoon te maken. De anti-aanbaklaag zorgt ervoor dat je geen vettig spul meer hoeft te schrobben. Bovendien is deze Heteluchtfriteuse ook nog eens energiezuinig. Je kunt de temperatuur tot maximaal 200°C instellen. De timer, waarmee je de bereidingstijd kunt instellen, biedt je extra gemak. Met de Tefal Easy Fry Compact Heteluchtfriteuse kun je dus heel gemakkelijk en gezond frituren. De Tefal Easy Fry Compact Heteluchtfriteuse is zo ontworpen dat hij het beste uit je ingrediënten haalt. Dankzij de hete lucht circulatie heb je binnen een paar minuten heerlijke gerechten op tafel. Het krachtige vermogen van de Heteluchtfriteuse zorgt ervoor dat je ingrediënten binnen een mum van tijd klaar zijn. De technologie van de Heteluchtfriteuse zorgt er ook voor dat het eten minder koolhydraten bevat. Je kunt de bereidingstijd instellen en de Heteluchtfriteuse schakelt automatisch uit als de gekozen bereidingstijd is verstreken. Zo weet je zeker dat de ingrediënten die je hebt gefrituurd nooit verbranden.

Nog meer goede mini airfryer

Heb je de beste mini airfryer nog niet gevonden? Dat is goed mogelijk, aangezien je mogelijk net iets andere wensen hebt. Om alsnog de beste mini airfryer uit te kiezen, heb ik nog eens 7 goede mini airfryer voor je uitgezocht. Over deze 7 beste mini airfryer vind je hieronder alle informatie.

4. Daewoo DHFRYER Airfryer Heteluchtfriteuse 1000 Watt Compact 2.4 Liter Timer

Deze kleine maar krachtige airfryer heeft een capaciteit van 2,4 liter en is voorzien van een 1000 Watt motor. De temperatuur is instelbaar tussen 80°C en 200°C en je kunt tijden instellen tot maximaal 30 minuten. De timer met signaleringsfunctie helpt je om je gerechten perfect te bereiden. Met de anti-aanbaklaag en de krachtige motor is dit een luchtfriteuse waar je nog jarenlang plezier van zult hebben. De Daewoo DHFRYER Airfryer is ook gemakkelijk schoon te maken. De korf en de bakplaat kunnen in de vaatwasser en de buitenkant kan gewoon worden afgenomen met een vochtige doek. Kortom, een perfect apparaat voor gezonder en lekkerder koken en bakken. Geniet van de heerlijkheden die je met de Daewoo DHFRYER Airfryer kunt maken. De Daewoo DHFRYER Airfryer Heteluchtfriteuse 1000 Watt Compact 2.4 Liter Timer is een eenvoudig te bedienen keukenapparaat dat je helpt om gezond en lekker te koken. Met een krachtige 1000 Watt motor, een instelbare temperatuur tussen 80°C en 200°C en een timer die tot maximaal 30 minuten te stellen is, kun je in no-time perfect gebakken lekkernijen bereiden. De bakplaat en de korf zijn anti-aanbaklaag en afneembaar, waardoor deze eenvoudig schoon te maken is. Geniet van heerlijke gerechten die je bereidt met de Daewoo DHFRYER Airfryer Heteluchtfriteuse.

5. Aigostar Mini Cube 30VPH Hetelucht Friteuse 1500Watt 3,5L

De Aigostar Mini Cube 30VPH Airfryer is voorzien van een LCD-scherm en een eenvoudig te bedienen bedieningspaneel, waarmee de temperatuur en kooktijd eenvoudig kunnen worden ingesteld. Met een vermogen van 1500W is de luchtcirculatie snel genoeg om de meeste maaltijden binnen een paar minuten te bereiden. Bovendien is deze luchtfriseur voorzien van een extra grote bakvorm, waardoor je in 1 keer meer maaltijden kunt bereiden. Met het geïntegreerde timer-alarm weet je zeker dat je je maaltijd op tijd bereidt. De anti-aanbaklaag en de hittebestendige handgreep zorgen ervoor dat je de Airfryer met vertrouwen kunt gebruiken. De Aigostar Mini Cube 30VPH Hetelucht Friteuse 1500Watt 3,5L is perfect voor mensen die gezonder willen leven. Met deze heteluchtfriteuse kun je genieten van een knapperig en gezond maal, zonder het risico van het gebruik van veel olie. Met de 7 voorgeprogrammeerde programma's kun je verschillende gerechten bereiden. Bovendien kun je met het LCD-scherm en het bedieningspaneel de temperatuur en kooktijd instellen. Met de vermogen van 1500W is de luchtcirculatie snel genoeg om de meeste maaltijden in een paar minuten te bereiden. De Anti-aanbaklaag en de hittebestendige handgreep zorgen ervoor dat je de Airfryer met vertrouwen kunt gebruiken. Met de Aigostar Mini Cube 30VPH Hetelucht Friteuse 1500Watt 3,5L geniet je van knapperige gerechten met geen tot nauwelijks vet.

6. Instant Pot Vortex Mini Airfyer (wit) 2 liter compact supersnel : tot 20% sneller dan andere heteluchtfriteuses! bakken

De Instant Pot Vortex Mini Airfryer 2 liter is de perfecte keuze voor een gezonde en snelle maaltijd. De unieke Vortex-technologie verwarmt hetelucht naar een temperatuur van maximaal 230 graden Celsius. De lucht circuleert dan door de heteluchtpannen, resulterend in een consistente en snelle baktijd. Met deze airfryer kun je ook verschillende garnalen, kip en andere vleeswaren bereiden. Er zit een timer aan de zijkant, waardoor je het eten precies kunt instellen op de tijd die je nodig hebt. Als je klaar bent met koken, kun je de korf en de binnenkant van de airfryer eenvoudig schoonmaken met warm water. De Vortex Mini Airfryer is een uitstekende keuze voor iedereen die kleine porties wilt bereiden met een minimum aan vet en olie. Je kunt ook gemakkelijk je favoriete snacks zoals friet, gebakken uienringen en kipnuggets bereiden. De airfryer heeft ook een krachtige motor voor een betere prestatie, waardoor je eten sneller en gemakkelijker klaar is. Met de Instant Pot Vortex Mini Airfryer 2 liter kun je nu in een mum van tijd koken en bakken.

7. Montana MF-300 3,5 ltr Master Air Fryer Ceramic Compact

Doordat de unieke ceramic coating en het hoge vermogen van 2200 watt, is het mogelijk om de standaard fries perfect te bakken met minder olie. De MontAna Master fryer biedt de mogelijkheid om eenvoudig een selectie te maken uit de voorgeprogrammeerde functies. Deze functies maken het mogelijk om frieten, groenten, vlees, vis, aardappelen, snacks en nog veel meer te bereiden. U kunt kiezen uit 6 verschillende standen, waaronder de AirFryer-stand, de Bake-stand, de Roast-stand, de Grill-stand en de Reheat-stand. Met de MontAna Master fryer krijgt u een compact en krachtig apparaat met een maximale capaciteit van 3,5 liter. Het apparaat heeft een makkelijk af te lezen LCD-display waarmee je de gewenste temperatuur, tijd en functie kunt instellen. De tijd kan tot 60 minuten worden ingesteld. Het apparaat heeft ook een kookherinnering en een automatische uitschakeling. Bovendien is de MontAna Master Fryer voorzien van een handige, afneembare korf die je gemakkelijk kunt reinigen. De korf is geschikt voor het bakken van maximaal 3,5 liter friet, wat meer dan voldoende is voor een hele familie. Met de MontAna Master Fryer bak je op een gezonde manier krokante frietjes en nog veel meer.

8. Cuisinart Air Fryer en Hete Lucht Mini Oven TOA60E 7 Programma's 90 seconden opwarmtijd 17 Liter 1 tot 4 personen 6

De oven heeft 7 programma's om uit te kiezen, met een snelle opwarmtijd van slechts 90 seconden. Met een capaciteit van 17 liter is deze oven perfect voor het koken van maaltijden voor 1 tot 4 personen. De oven is voorzien van een krachtige convectiefunctie, die het koken van maaltijden sneller en gelijkmatiger maakt. Met het digitale display kunt u de temperatuur en tijd instellen en een timer zodra uw maaltijd klaar is. Ook heeft de oven een instelbare thermostaat die u toestaat om de temperatuur aan te passen aan het gerecht dat u klaarmaakt. Bovendien heeft de oven een automatisch uitschakelfunctie, waardoor het apparaat zichzelf uitschakelt als uw maaltijd klaar is. Met dit multifunctionele apparaat kunt u genieten van heerlijke maaltijden met weinig tot geen olie. Daarnaast heeft het apparaat een handig kijkvenster, waardoor u de voortgang van het proces kunt overzien.

9. Instant Pot Vortex Mini Airfyer (zwart) 2 liter compact supersnel : tot 20% sneller dan andere heteluchtfriteuses!

Gebruik de Instant Pot Vortex Mini Airfryer (zwart) 2 liter om je favoriete snacks of maaltijden in een mum van tijd klaar te maken. Met dit apparaat kun je je groente, aardappelen en kip in een veel kortere tijd dan de meeste heteluchtfriteuses bereiden. Het heeft geen olie of vet nodig, dus je kunt gezonder eten maken. Deze Instant Pot Vortex Mini Airfryer (zwart) 2 liter is erg compact, waardoor je hem gemakkelijk op je keukenblad kunt opbergen. Het heeft een sterk vermogen van 1500 watt waarmee je in slechts 15 minuten een heerlijke maaltijd klaarmaakt. Het is ook uitgerust met een digitale timer die je kunt instellen tot 30 minuten, waardoor je gemakkelijk je snacks en maaltijden kunt bereiden. Het heeft ook een grote bak met een inhoud van 2 liter, waarmee je gemakkelijk voor je gezin kunt koken.

10. TurboTronic AF9M Airfryer Heteluchtfriteuse 3.5 Liter

De TurboTronic AF9M Airfryer wordt geleverd met een capaciteit van 3,5 liter, waardoor je een lekkere snack kunt bereiden voor jezelf of een hele familie. Bovendien is de airfryer voorzien van een manueel bedieningspaneel, waarmee je gemakkelijk de temperatuur en tijd kunt instellen. Met deze airfryer kun je voedsel bereiden tot wel 200 graden Celsius. Zo krijg je heerlijke, krokante snacks met een kortere bereidingstijd en de kans op het verbranden van voedsel is ook aanzienlijk kleiner. De TurboTronic AF9M Airfryer is zowel veilig als duurzaam. De fryer is voorzien van een geïntegreerde beveiliging tegen te hoge temperaturen en heeft een handig oververhittingssysteem. Bovendien is het apparaat gemaakt van hoogwaardige materialen, waardoor het langer meegaat en gemakkelijk te reinigen is. Je kunt de airfryer dus op een eenvoudige en schone manier gebruiken. Kortom, de TurboTronic AF9M Airfryer is een must-have in jouw keuken!

Inhoudsopgave

FAQ

Voor de selectie heb ik een uitgebreid onderzoek verricht. Ik heb tal van mini airfryer nadrukkelijk bekeken, waardoor ik een goede vergelijking heb kunnen kijken. Onder meer de specificaties, samenstelling, prijs en kwaliteit zijn punten waar ik kritisch naar heb gekeken.

Ja, je kunt deze mini airfryer review volledig vertrouwen. Dit komt onder meer doordat ik het onderzoek zelf uitgevoerd heb. Doordat ik al tal van producten kritisch beoordeeld heb, weet ik precies waar ik op moet letten.

Ja, ik heb deze mini airfryer test volledig onafhankelijk uitgevoerd. Het is een bewuste keuze geweest om niet met merken/fabrikanten samen te werken. Juist daardoor ben ik in staat om volledig onafhankelijk een goede mini airfryer review op te stellen.

Wat je voor een goede mini airfryer moet betalen, hangt vooral van je wensen af. Zoals je aan de top 10 kunt zien, lopen de prijzen aardig uiteen. Bepaal daarom goed op voorhand je budget.

Sven van Dijk

Hallo, mijn naam is Sven! Met deze website tracht ik om jou zo goed mogelijk te informeren over tal van producten. Mijn focus ligt hierbij op verzorgingsproducten, maar ook op keuken gerei en gereedschap. Van al deze productcategorieën heb ik veel kennis, waardoor ik je hier op de juiste manier over kan informeren. Check deze website voor alle informatie over de beste producten van dit moment.

Meer producten

Ons laatste woord over mini airfryer

Het kiezen van een mini airfryer kan best een hele uitdaging zijn met zoveel verschillende opties om uit te kiezen. Maar als je eenmaal weet waarnaar je moet zoeken, kan je goed op zoek gaan. Onze top 10 selectie van de beste mini airfryer moet je helpen bij het maken van de juiste beslissing. Ze hebben allemaal hun respectievelijke voor- en nadelen, maar ze hebben allemaal een goede kwaliteit tegen een betaalbare prijs. Elk product is geschikt voor verschillende omstandigheden en budgetten, dus je kunt er zeker van zijn dat je de mini airfryer vindt die het best bij je past.

Waar moet je op letten bij het kopen van een nieuwe mini airfryer?

Heb je oren naar de aanschaf van een nieuwe mini airfryer? Om tot de best geteste mini airfryer te komen, zou je eerst goed over je wensen na moeten denken. Probeer voor jezelf een antwoord op de volgende vragen te vinden:

Waar wil je je nieuwe mini airfryer voor gebruiken?

Je kunt dit voor meerdere doeleinden gebruiken, dus bepaal goed voor jezelf waar jouw voorkeur naar uitgaat.

Wat verwacht je van je nieuwe mini airfryer?

Heb je bepaalde verwachtingen aan je nieuwe mini airfryer? Of verwacht je alleen het gangbare van je nieuwe mini airfryer?

Welke overige eisen stel je?

Het is goed mogelijk dat je nog overige eisen hebt met betrekking tot je nieuwe mini airfryer. Als dat het geval is, doe je er verstandig aan om deze eisen even goed op een rijtje te zetten. Aan de hand van die eisen kun je bovenstaande varianten nog beter vergelijken.

Het blijft niet alleen bij je wensen. Je moet ook goed naar de specificaties per mini airfryer kijken. Tijdens mijn test heb ik opgemerkt dat deze specificaties behoorlijk uiteen (kunnen) lopen. Daarbij raad ik je ook aan om goed naar je budget te kijken. Hoeveel geld wil en kun je aan je nieuwe mini airfryer uitgeven?

Al met al zijn er de nodige punten waar je op moet letten. Daarbij wil ik je ook nog graag aanraden om alleen voor het beste van het beste te gaan. Dit brengt een bepaald prijskaartje met zich mee, maar daar krijg je een hoop voor terug. Je kunt hierdoor langere tijd genieten van je nieuwe mini airfryer.