De top 10 beste kleine airfryer van 2024

Beste kleine airfryer 2024: Mijn bevindingen

23 mrt. 2023

Ben je op zoek naar de beste kleine airfryer van dit moment? Ga dan nooit over één nacht ijs. Mijn advies is juist om een goede vergelijking te maken tussen de verschillende varianten. Daar help ik je graag een handje bij. Op deze pagina vind je een overzicht van de 10 beste kleine airfryer van dit moment.

Het kopen van een nieuwe kleine airfryer is geen dagelijkse bezigheid. Het vraagt bovendien om een bepaalde investering, waardoor je niet de eerste de beste kleine airfryer wilt kopen. Nee, kies voor één van de 10 kleine airfryer die ik in dit artikel bespreek.

De top 3 beste kleine airfryer

Bij de Olympische Spelen worden per wedstrijd maar 3 medailles vergeven. Dat is ook het geval bij de reviews op Svenreview.nl. Vandaar ook dat ik je eerst graag kennis laat maken met de 3 beste kleine airfryer. Deze drie varianten verdienen een medaille om uiteenlopende redenen. Neem mijn korte reviews door om alles te weten te komen over de best geteste kleine airfryer.

Bijgewerkt op: 5 aug. 2023

1. BluMill Mini Airfryer Compacte Heteluchtfriteuse Airfyer 2 Personen 1000W 2L

De BluMill Airfryer Mini is bovendien ook nog eens erg eenvoudig in gebruik. U kunt de temperatuur instellen tot 200 graden en de timer stelt u in op maximaal 30 minuten. U hoeft alleen de voedselproducten in de airfryer te plaatsen en de knoppen te bedienen. Bovendien is de airfryer compact, waardoor hij weinig ruimte in uw keuken inneemt. Er is ook een kookboek bijgeleverd, waarmee u veel lekkernijen kunt bereiden. De BluMill Airfryer Mini is de perfecte airfryer voor twee personen. Deze airfryer heeft een afmeting van 34,5 x 28,5 x 28 cm en een inhoud van 2 liter. Hij is voorzien van een 1000 Watt vermogen en heeft een gebruiksvriendelijk bedieningspaneel met LED-verlichting. Daarnaast is de airfryer voorzien van een non-stick anti-aanbaklaag en een verwijderbaar mandje voor eenvoudig uitkoken en schoonmaken. Met deze airfryer heeft u een krachtige, compacte en veelzijdige keukenhulp die uw kookavontuur naar een hoger niveau tilt!

2. Tristar Airfryer FR-6980 Mini Crispy Fryer -Heteluchtfriteuse 2 liter Compact energiezuinig

Deze heteluchtfriteuse heeft een inhoud van 2 liter waarmee je een heerlijk bord frietjes of snacks kunt maken. De FR-6980 heeft een vermogen van 1400 Watt, waardoor hij snel opwarmt. Met de mechanische timer en de temperatuurregelaar kun je de gewenste bereidingstijd en temperatuur instellen. Deze energiezuinige Mini Crispy Fryer is uitgerust met een antiaanbaklaag waardoor je gemakkelijk en hygiënisch kunt schoonmaken. Bovendien is het apparaat voorzien van een afneembaar en wasbaar mandje dat je eenvoudig kunt verplaatsen. De FR-6980 is dus ook erg handig als je vaak op reis gaat. Zo kun je overal genieten van je favoriete snacks.

3. Daewoo DHFRYER Airfryer Heteluchtfriteuse 1000 Watt Compact 2.4 Liter Timer

De Daewoo DHFRYER Airfryer is een krachtig apparaat met een vermogen van 1000 Watt en een inhoud van 2.4 liter. Met deze geavanceerde technologie kun je eenvoudig voedsel bereiden met een royale portie smaak. De Airfryer heeft een timer en een temperatuurinstellingen van 80 tot 200 graden Celsius, zodat je altijd precies kunt controleren hoe je voedsel wordt bereid. De Daewoo DHFRYER Airfryer is ook volledig veilig en eenvoudig te gebruiken. Het apparaat heeft een automatische uitschakelfunctie en de behuizing is gemaakt van sterk kunststof met een antiaanbaklaag, zodat je zonder zorgen kunt koken. Het apparaat is ook gemakkelijk schoon te maken met een vochtige doek. Door de compacte afmetingen past de Daewoo DHFRYER Airfryer gemakkelijk in iedere keuken. Kies voor gezonde bereiding met deze krachtige heteluchtfriteuse.

Nog meer goede kleine airfryer

Heb je de beste kleine airfryer nog niet gevonden? Dat is goed mogelijk, aangezien je mogelijk net iets andere wensen hebt. Om alsnog de beste kleine airfryer uit te kiezen, heb ik nog eens 7 goede kleine airfryer voor je uitgezocht. Over deze 7 beste kleine airfryer vind je hieronder alle informatie.

4. Tefal Easy Fry Compact EY3018 Heteluchtfriteuse

De Tefal Easy Fry Compact EY3018 Heteluchtfriteuse is gemaakt van een stevige aluminium behuizing, die tegelijkertijd mooi is. Hij is voorzien van een krachtige motor en heeft een capaciteit van 1,2 liter. De kookpan is gemakkelijk te verwijderen en te reinigen. Bovendien heeft de frituurpan een anti-aanbaklaag, waardoor je geen vet hoeft toe te voegen. De kookpan is bovendien gemakkelijk en veilig te verwijderen. De Tefal Easy Fry Compact EY3018 Heteluchtfriteuse heeft een eenvoudige bediening met slechts twee knoppen. De timer met een alarm zorgt ervoor dat je de gerechten precies op het juiste moment kunt opdienen. Bovendien heeft deze friteuse een automatische uitschakelfunctie, zodat je de frituurpan nooit te lang in de friteuse laat staan. De temperatuur is ook te regelen, waardoor je perfecte resultaten bereikt. Met de Tefal Easy Fry Compact Heteluchtfriteuse ben je verzekerd van heerlijke, gezonde maaltijden.

5. Aigostar Mini Cube 30VPH Hetelucht Friteuse 1500Watt 3,5L

De Aigostar Mini Cube 30VPH Airfryer is voorzien van een timer met een maximum van 30 minuten en een temperatuurregelaar tot 200 °C, zodat je altijd het juiste resultaat krijgt. Met de auto-off functie schakelt deze Airfryer automatisch uit wanneer de timer afloopt. Met deze functie kun je de hele dag door onbezorgd koken. De binnenpan is gemaakt van anti-aanbaklaag en is gemakkelijk schoon te maken. Bovendien heeft het een afneembaar rookfilter voor een schonere keuken. De Aigostar Mini Cube 30VPH Airfryer heeft een vermogen van 1500W en wordt geleverd met een kookboek met 20 recepten. De Aigostar Mini Cube 30VPH Hetelucht Friteuse is een veelzijdig apparaat dat je kunt gebruiken voor het koken van een diversiteit aan gerechten. Met zijn krachtige 1500W motor en 3,5L inhoud is hij geschikt voor 2-3 personen. Met de voorgeprogrammeerde programma's kun je snel en gemakkelijk een gezond maaltijd bereiden. Bovendien heeft hij een timer en temperatuurregelaar voor het bereiken van een perfect resultaat. Met de auto-off functie en afneembaar rookfilter ben je verzekerd van een schone keuken. Aangezien de binnenpan gemaakt is van anti-aanbaklaag is deze gemakkelijk schoon te maken. Bovendien krijg je bij de Aigostar Mini Cube 30VPH Airfryer een kookboek met 20 recepten. Kortom, deze heteluchtfriteuse biedt een gezonde manier om je favoriete gerechten te bereiden.

6. Instant Pot Vortex Mini Airfyer (wit) 2 liter compact supersnel : tot 20% sneller dan andere heteluchtfriteuses! bakken

Met de Instant Pot Vortex Mini Airfryer (wit) 2 liter maak je in een mum van tijd heerlijke gefrituurde snacks en maaltijden. Met de krachtige luchtcirculatie bereid je heerlijk knapperig eten met slechts een klein beetje of zelfs geen olie. Je gaat genieten van de smakelijke, luchtige gerechten die je met deze airfryer kunt bereiden. Deze airfryer heeft een compact formaat en neemt weinig ruimte in op je aanrecht of in je keukenkast. Je kunt een grote variëteit aan snacks, vlees, vis, groenten en aardappelen bereiden in deze airfryer. Bij deze airfryer krijg je een gratis receptenboek meegeleverd, waarin je allerlei lekkere recepten kunt vinden. Zo kun je genieten van heerlijke, gefrituurde snacks gemaakt met de Instant Pot Vortex Mini Airfryer (wit) 2 liter.

7. Montana MF-300 3,5 ltr Master Air Fryer Ceramic Compact

Met deze krachtige, innovatieve luchtfriteuse kun je voedsel bereiden met weinig of geen olie. De frietpan heeft een capaciteit van 3,5 liter waardoor je genoeg voedsel kunt bereiden voor het hele gezin. De speciale ceramic coating voorkomt dat voedsel aan de bodem blijft plakken en zorgt ervoor dat je voedsel gelijkmatig wordt gebakken. Met de MontAna Master Fryer compact kun je allerlei kant-en-klare gerechten bereiden zoals friet, snacks, gebakken aardappelen, kip, vis en zelfs desserts! Het apparaat is ook voorzien van een Digital Touchscreen waarmee je de temperatuur en de tijd kunt instellen. De timer heeft een maximum van 30 minuten waardoor je voedsel precies zo lang kunt bakken als je wilt. Daarnaast heeft de MontAna Master Fryer compact een deksel met een geïntegreerde filter dat de warme lucht circuleert, waardoor je voedsel krokant en gezond blijft.

8. Instant Pot Vortex Mini Airfyer (zwart) 2 liter compact supersnel : tot 20% sneller dan andere heteluchtfriteuses!

De Instant Pot Vortex Mini Airfryer (zwart) 2 liter is een multifunctionele heteluchtfriteuse die heerlijke maaltijden, snacks en desserts maakt. Met slechts één druk op de knop kunt u voedsel bereiden met dit compacte apparaat. Het wordt geleverd met een timer, een verstelbare temperatuur en een automatische uitschakeling. Met deze functies kunt u voedsel klaarmaken in een paar minuten, waardoor uw maaltijd gezond en vers is. Met de Vortex Mini Airfryer kunt u voedsel bereiden met minder vet dan met een traditionele friteuse. Het apparaat is ook makkelijk schoon te maken, omdat het is uitgerust met een anti-aanbaklaag. Daarnaast is deze heteluchtfriteuse uitgerust met een draaiplateau dat voedsel automatisch omdraait voor een gelijkmatige bereiding. Het is ook uitgerust met een digitale display, waarmee u de bereidingstijd en temperatuur kunt aanpassen.

9. Fritel Start to kot deluxe set klein elektro + servies + schilmes

De Fritel Start to Kot Deluxe Set is een unieke set met alles wat je nodig hebt om heerlijke maaltijden te bereiden. Met deze set krijg je een klein elektro, servies en schilmes. Het is een handig en compleet pakket met alles wat je nodig hebt om heerlijke gerechten te creëren. De kleine elektro heeft een inhoud van 1,5 liter en is uitgerust met een antikleeflaag, waardoor koken nog gemakkelijker wordt. Het is uitgerust met een temperatuurregelaar, waarmee je de temperatuur kunt aanpassen. De antikleeflaag zorgt er ook voor dat er geen aanbaklaag ontstaat, waardoor schoonmaken nog makkelijker wordt. Het servies bestaat uit 8 stuks, waaronder een kookpot met deksel. De kookpot is gemaakt van durabel 18/10 roestvrij staal en heeft een inhoud van 28 cm. De set is ook voorzien van een schilmes met een kunststof handvat, zodat je makkelijk je groenten kunt schillen. Met de Fritel Start to Kot Deluxe Set kun je makkelijk heerlijke maaltijden bereiden, waardoor koken nog leuker wordt. De set is een must-have voor iedereen die graag lekker kookt. Dus als je op zoek bent naar een compleet pakket met alles wat je nodig hebt om heerlijke gerechten te maken, dan is de Fritel Start to Kot Deluxe Set de perfecte.

10. Progress EK2817P-VDE Compact 2L Hetelucht friteuse

•Het product heeft een afneembaar, wasbaar filter en een afneembare, wasbare binnenpan voor eenvoudig reinigen. •De friteuse wordt geleverd met een kookboek met veel recepten. De Progress EK2817P-VDE Compact 2L Hetelucht friteuse brengt een revolutie in het bereiden van voedsel. Met een vermogen van 1000 W en een inhoud van 2 L, bereidt deze hetelucht friteuse een grote hoeveelheid snacks en maaltijden in een mum van tijd. De anti-aanbakmand maakt het makkelijk om de ingrediënten te verplaatsen tussen friteuse en voedselbereiding. Voor een eenvoudige reiniging heeft de friteuse een afneembaar, wasbaar filter en een afneembare, wasbare binnenpan. Daarnaast wordt het product geleverd met een kookboek met veel verschillende recepten om uit te kiezen. U kunt de unieke smaak en textuur van uw favoriete snacks en maaltijden genieten in de comfortabele omgeving van uw eigen huis. De Progress EK2817P-VDE Compact 2L Hetelucht friteuse is een must-have voor elke keuken.

Inhoudsopgave

FAQ

Voor de selectie heb ik een uitgebreid onderzoek verricht. Ik heb tal van kleine airfryer nadrukkelijk bekeken, waardoor ik een goede vergelijking heb kunnen kijken. Onder meer de specificaties, samenstelling, prijs en kwaliteit zijn punten waar ik kritisch naar heb gekeken.

Ja, je kunt deze kleine airfryer review volledig vertrouwen. Dit komt onder meer doordat ik het onderzoek zelf uitgevoerd heb. Doordat ik al tal van producten kritisch beoordeeld heb, weet ik precies waar ik op moet letten.

Ja, ik heb deze kleine airfryer test volledig onafhankelijk uitgevoerd. Het is een bewuste keuze geweest om niet met merken/fabrikanten samen te werken. Juist daardoor ben ik in staat om volledig onafhankelijk een goede kleine airfryer review op te stellen.

Wat je voor een goede kleine airfryer moet betalen, hangt vooral van je wensen af. Zoals je aan de top 10 kunt zien, lopen de prijzen aardig uiteen. Bepaal daarom goed op voorhand je budget.

Sven van Dijk

Hallo, mijn naam is Sven! Met deze website tracht ik om jou zo goed mogelijk te informeren over tal van producten. Mijn focus ligt hierbij op verzorgingsproducten, maar ook op keuken gerei en gereedschap. Van al deze productcategorieën heb ik veel kennis, waardoor ik je hier op de juiste manier over kan informeren. Check deze website voor alle informatie over de beste producten van dit moment.

Meer producten

Ons laatste woord over kleine airfryer

Iedereen heeft andere behoeften aan een kleine airfryer dus het is belangrijk om te weten welke eigenschappen het beste bij je passen. Onze lijst met de top 10 producten is vooral bedoeld om je te helpen een goed geïnformeerde keuze te maken, waardoor je de juiste airfryer vindt voor jouw gezin. Neem de tijd om door alle kenmerken te gaan, zodat je kiest voor het kleine airfryer dat het beste bij je wensen past. Wanneer je op zoek bent naar een kleine airfryer, hoeft het niet moeilijk te zijn met de hulp van deze top 10 lijst. Je weet precies waar je naar op zoek bent.

Waar moet je op letten bij het kopen van een nieuwe kleine airfryer?

Heb je oren naar de aanschaf van een nieuwe kleine airfryer? Om tot de best geteste kleine airfryer te komen, zou je eerst goed over je wensen na moeten denken. Probeer voor jezelf een antwoord op de volgende vragen te vinden:

Waar wil je je nieuwe kleine airfryer voor gebruiken?

Je kunt dit voor meerdere doeleinden gebruiken, dus bepaal goed voor jezelf waar jouw voorkeur naar uitgaat.

Wat verwacht je van je nieuwe kleine airfryer?

Heb je bepaalde verwachtingen aan je nieuwe kleine airfryer? Of verwacht je alleen het gangbare van je nieuwe kleine airfryer?

Welke overige eisen stel je?

Het is goed mogelijk dat je nog overige eisen hebt met betrekking tot je nieuwe kleine airfryer. Als dat het geval is, doe je er verstandig aan om deze eisen even goed op een rijtje te zetten. Aan de hand van die eisen kun je bovenstaande varianten nog beter vergelijken.

Het blijft niet alleen bij je wensen. Je moet ook goed naar de specificaties per kleine airfryer kijken. Tijdens mijn test heb ik opgemerkt dat deze specificaties behoorlijk uiteen (kunnen) lopen. Daarbij raad ik je ook aan om goed naar je budget te kijken. Hoeveel geld wil en kun je aan je nieuwe kleine airfryer uitgeven?

Al met al zijn er de nodige punten waar je op moet letten. Daarbij wil ik je ook nog graag aanraden om alleen voor het beste van het beste te gaan. Dit brengt een bepaald prijskaartje met zich mee, maar daar krijg je een hoop voor terug. Je kunt hierdoor langere tijd genieten van je nieuwe kleine airfryer.